Polecamy

Raport Mazdy. Kto kupuje samochody elektryczne w Polsce?

|
|
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

Japoński koncern i jego polska filia Mazda Motor Poland świętuje udany debiut pierwszego elektrycznego modelu – SUV-a MX-30, który był najchętniej wybieraną elektryczną nowością w ubiegłym roku. Kim byli nabywcy elektryka?

“Przeważającą formą jest zakup na firmę (63%), przy czym dwie firmy zamówiły po dwie MX-30. Prywatni użytkownicy stanowią 37% nabywców tego modelu. Z analizy danych sprzedażowych wiemy też, że 24% ogółu wszystkich klientów elektrycznej Mazdy MX-30 stanowią kobiety. Paniom przypadł do gustu nie tylko wygląd nadwozia zaprojektowanego zgodnie z duchem filozofii KODO, ale też aranżacja wnętrza MX-30 z materiałów premium wykonanych częściowo z recyklingu oraz – co bardzo istotne przy przesiadce z samochodu spalinowego na elektryczny – prosta i intuicyjna obsługa pierwszego „elektryka” Mazdy” – piszą przedstawiciele koncernu.

Dane te posłużyły producentowi w celu dostosowania swoich ofert sprzedażowych, by w jak największym stopniu spełnić wymagania klientów.

(By Vauxford – Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=100329543)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybór odpowiednich części do przenośników taśmowych wpływa na efektywność produkcji?
|
Jak wybór odpowiednich części do przenośników taśmowych wpływa na efektywność produkcji?
Dowiedz się, jak prawidłowo dobrana część do przenośnika taśmowego może znacząco poprawić efektywność produkcji. Poznaj zasady doboru i dowiedz się więcej o wpływie na proces produkcyjny.
Poradnik bezpiecznej jazdy: Jak prawidłowo dbać o swój samochód?
|
Poradnik bezpiecznej jazdy: Jak prawidłowo dbać o swój samochód?
Dowiedz się, jak dbać o swoje auto, aby zawsze było bezpieczne podczas jazdy. Poznaj proste metody na utrzymanie auta w dobrej kondycji.
Nowe auta dostawcze do 60 000 złotych. Co możesz dostać?
|
Nowe auta dostawcze do 60 000 złotych. Co możesz dostać?
amochody dostawcze to jedne z najpopularniejszych pojazdów oferowanych na Polskim rynku. Producenci walczą o utrzymanie stałych i zdobycie nowych klientów. […]